O mně

Můj příběh

Jmenuji se Michaela Vohlídalová a pracuji od roku 2010 jako masérka v Obříství u Mělníka. V roce 2015 jsem začala studovat Aromaterapii v Institutu českých aromaterapeutů v Praze, kde jsem se během studia od spolužaček seznámila s "Bachovkami", které již Bachovy esence používali ve své praxi. Velice mě tato terapie zaujala, ale sama pro sebe jsem si řekla, že nejprve dostuduji jedno a pak se posunu dále.

První zkušenost s Bachovkami

Skutečnost byla nakonec úplně jiná. Aromaterapii jsem sice již dostudovala, ale diplomovou práci ještě nemám dopsanou a přes to jsem se vrhla na studium bachovek. Přivedli mě k tomu rodinné události. Má 2,5 letá dcera byla hospitalizovaná v nemocnici a když jsme po týdnu přišli zpět domů, začala mít noční můry. Aromaterapie jí pomáhala, ale nechtěla se nechat namazat olejíčkem ani ničím jiným. Tak jsem se obrátila na jednu mou spolužačku z aromaterapie. Namíchala nám po konzultaci bachovky a my se cca po 3-5 dnech konečně opět všichni vyspali. Za mě to bylo jako zázrak. Utvrdila jsem se v tom, že toto chci také umět a pomáhat ostatním. Přihlásila jsem se na nejbližší termín studia prvního levlu Bachovy terapie. Po ukončení v roce 2018 jsem začala praktikovat na sobě, své rodině a kamarádkách. Během chvíle se mi klientela rozrostla a hned po půl roce jsem se přihlásila na studium levlu druhého.

Cítím, že jsem připravena se o své zkušenosti dělit a pomáhat i ostatním, kteří řeší potíže s vyčerpání, depresemi, beznadějí, nízkým sebevědomím a dalšími jinými problémy.

Konzultaci si můžete objednat po vyplnění jednoduchého formuláře