Bachovy kapky na míru

Nabízím Vám možnost nechat si umíchat Bachovy květové esence na míru - a to dle Vašich potřeb!

Bachova květová terapie je přírodní a jemný způsob, jak vyladit svou psychiku tak, abychom se cítili opět dobře. Je bezpečná pro těhotné ženy (naopak ji lze v tomto období velmi doporučit), kojící maminky, miminka, ale i pro Vaše zvířecí miláčky.

Typickými situacemi, ve kterých vám můžou esence pomoci, jsou pocity vyčerpání, nervozita, strachy, úzkosti, skleslost, výčitky svědomí, nerozhodnost, netrpělivost atd. Může to být třeba v období, kdy se Vám nedaří otěhotnět, nebo v období po rozchodu, těch možností je nekonečně mnoho. Třeba se bojíte jezdit autem nebo dělat cokoliv jiného a Váš strach Vás omezuje v každodenním životě.

Velmi často se setkávám také s potížemi se spánkem, kde Bachova terapie u mých klientů obvykle přináší rychlé zlepšení.

U dětí je typicky využíváme při nočních děsech, kousání nehtů, při špatném zvládání docházky do školky či školy, žárlivosti po narození mladšího sourozence, nebo i na zlepšení psychického stavu při atopickém ekzému, bolavém růstu zoubků a dalších fyzických potíží.

Velkou výhodou je, že Bachovy esence nemají téměř žádnou chuť a je možné dávat je do jakéhokoliv nápoje, navíc jednu dávku tvoří jen 4 malé kapičky, z podávání dětem tedy nemusíte mít vůbec strach.

U pejsků a dalších domácích mazlíčků pak mohou být nápomocné například při stěhování, strachu z cestování, veterináře nebo třeba falešné březosti.


Objednejte si konzultaci:

Bachovy květové esence
Bachovy květové esence

V případě zájmu mě prosím kontaktujte na e-mail: michaela@bachovy-kvetoveesence.cz . Na tento e-mail mám přístup pouze já, a tak celá naše konverzace zůstane čistě soukromá. 

Používám pouze originální anglické Bachovy esence přímo od centra Dr. Bach - značka Nelsons. 

Upozorňuji, že Bachovy esence jsou doplňkem stravy, který nenahrazuje pestrou stravu a dle české legislativy nejsou schválená jako léčiva. Bachovy květové esence pro Vás vyberu a namíchám při společné osobní nebo e-mailové konzultaci.

Osobní konzultace probíhají v příjemných prostorách masážního studia Masáže Esme v Obříství, Svatopluka Čecha 18, které se nachází v blízkosti města Neratovice, okres Mělník.

Při e-mailové konzultaci namíchanou lahvičku zasílám poštou, platba předem. 

Výhody emailové konzultace:

  • Nemusíte nikam jezdit.
  • Jste ve svém prostředí, kde se cítíte v bezpečí. Při psaní si srovnáváte své myšlenky a lépe se naladíte na své současné pocity. Umožní Vám to co nejpřesněji vystihnout Vás současný stav.
  • Na e-maily odpovídáte v době, kterou si sami zvolíte.
  • Odpadají časté pocity studu, více se otevřete, což je pro výběr správných esencí důležité.
  • Počet emailů, které si mezi sebou vyměníme, nemá vliv na cenu služby. Vzájemnou komunikaci s klientem uzavírám v okamžiku, kdy společně cítíme, že zvolená směs esencí je pro něj ta pravá.

Na email reaguji do druhého dne. Napíšete-li v pátek nebo o víkendu, odpovím Vám nejpozději v pondělí, napíšete-li o státním svátku, odpovím Vám nejpozději první pracovní den po něm.

Lahvičku se směsí Bachových esencí spolu s podrobnými informacemi zasílám poštou.

Upozornění: Všechny osobní a jiné informace, které mi klient sdělí, považuji za důvěrné, nedostanou se k žádným dalším osobám a slouží pouze pro výběr vhodných Bachových květových esencí..

Co vše služba zahrnuje:

  • Důvěrnou konzultaci (30 - 60 minut), jejímž výsledkem je pojmenování toho, co prožíváte, podstaty problémů, což je prvním důležitým krokem ke změně. Uvolnění se dostavuje i díky tomu, že jste na svých problémech začali vědomě pracovat a situaci řešit.
  • Pro stanovení funkční léčebně směsi není nutné popisovat celý Váš životní příběh, což může u jiných druhů terapie působit nepříjemně nebo zdlouhavě. Podstatné je to, co prožíváte v posledních dnech a jak se cítíte právě teď.
  • Užívací lahvičku s přesně zvolenou směsí esencí na míru Vašim problémům spolu s návodem k užívání. (Lahvička o objemu 30 ml obsahuje směs maximálně 7 esencí, neperlivou vodu a trochu alkoholu ke konzervaci. Dětem do 1 roku se alkohol do lahvičky nepřidává. Lahvička vydrží asi na 4 týdny užívání.)
  • Bezplatné poradenství během užívání esencí.


Pro objednání konzultace odešlete formulář: